پنل پيامك رايگان پنل پيامك رايگان .

پنل پيامك رايگان

پنل اس ام اس رايگان

پنل پيامك رايگان

حتما شما هم روزانه تعدادي پيامك كه از طريق پنل پيامك با هدف تبليغ و اطلاع رساني انجام مي شوند را دريافت كرده ايد. شما هم مي توانيد يكي از افرادي باشيد كه مي توانند اين اس ام اس ها را ارسال كنند.

سايت Payamkutah.com با نام تجاري سامانه پيام كوتاه ايران ، به عنوان يكي از پيشگامان عرصه سامانه هاي ارسال پيامك بر آن است كه با ساده سازي ارسال اس ام اس از طريق وب، اين امكان را براي تمامي اقشار جامعه فراهم نمايد كه هر فردي با هر سطح دانش و معلوماتي، اقدام به ارسال پيامك تبليغاتي و اطلاع رساني نمايد، تاثير آن را در كسب و كار خود مشاهده كند و از آن لذت ببرد.

پنل اس ام اس و يا پنل پيامك بستري مناسب را براي ارسال پيامك در كمترين زمان و مديريت آنها فراهم آورده است

اين پنل ها امكانات و ابزارهايي براي شما فراهم مي كند كه توسط آن مي توانيد ارسال پيامك انبوه به تمام شهر هاي ايران به صورت انتخابي و با تفكيك مناطق از روي نقشه و كد پستي به صورت دسته بندي شده داشته باشيد ، تنوع اپراتور ها و بانك هاي اطلاعاتي , شماره موبايل جهت ارسال اس ام اس تبليغاتي و حتي شماره تلفن هايي كه شما در اختيار داريد بسيار ساده طراحي شده است. شما جهت استفاده از سامانه پيامك و ارسال پيام كوتاه با مراجعه به اين لينك در پنل پيامك رايگان و يا پولي پيامك ، ثبت نام كنيد ، پنل خود را شارژ كرده و اقدام به ارسال نمائيد.

سامانه پيام كوتاه ايران درجهت كمك به كسب و كارهاي ايراني و استارتاپ ها و براي تسهيل در امورات تبليغاتي و اطلاع رساني آنها ، امكاناتي بي نظير از قبيل ، ارائه پنل پيامك رايگان ، خط اختصاصي پيامك رايگان ، خط خدماتي عمومي ، خط سيم كارتي رايگان ، پنل نمايندگي رايگان و ماژول هاي متعدد براي ارسال و دريافت پيامك را در نظر گرفته است كه شما تنها با ثبت نام رايگان در اين پنل ها در 5 دقيقه ميتوانيد از تمامي امكانات استفاده نمائيد.

آن دسته از كاربراني كه در كنار ارسال پيامك ، قصد كسب درآمد از پنل نمايندگي رايگان خود را دارند ، ميتوانند در يكي از پنل هاي نمايندگي پيامك ثبت نام نمايند و از طريق همين پنل در كنار ارسال پيامك و اطلاع رساني ، پنل شبيه به پنل خود را واگذاري كرده و كسب درآمد اينترنتي نيز داشته باشند.

براي كسب اطلاعات بيشتر و مشاهده امكانات كامل در مورد پنل هاي كاربري روي اين لينك كليك كنيد.

براي كسب اطلاعات بيشتر و مشاهده امكانات كامل در مورد پنل هاي نمايندگي با امكان كسب درآمد اينترنتي روي اين لينك كليك كنيد

 

پشتيبانان و همكاران ما درصورتي كه مشكل يا سوالي داشته باشيد با افتخار آماده پاسخگويي به شما هستند.


برچسب: پنل پيامك، ارسال پيامك به بلك ليست، نمايندگي پيامك، پنل اس ام اس، خط خدماتي، افراد حقيقي، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۲۷:۴۰ توسط:سامانه پيام كوتاه ايران موضوع: پنل اس ام اس رايگان نظرات (0)

سوالات رايگان پيام نور

سايت سوالات رايگان پيام نور جهت ارائه خدمات كامل به دانشجويان دانشگاه پيام نور ، نمونه سوالات دانشگاه پيام نور را براي هر نيمسال تحصيلي به صورت رايگان در اختيار شما دانشجويان قرار خواهد داد.
بانك جامع سوالات پيام نور، دانلود جديدترين سوالات امتحاني دانشگاه پيام نور با پاسخنامه تستي و تشريحي براي تمامي رشته‌هاي مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد.

سوالات حسابداري پيام نور – سوالات رايگان حقوق – سوالات عمومي پيام نور

خدمات سايت نمونه سوالات دانشگاه پيام نور بر اساس موارد زير مي باشد

1 – نمونه سوالات كارداني دانشگاه پيام نور ، نمونه سوالات كارشناسي دانشگاه پيام نور و نمونه سوالات ارشد دانشگاه پيام نور از نيمسال اول 87-88 تا نيمسال اول و دوم 96 – 97 نمونه سوالات بر اساس رشته تحصيلي و كد درس مي باشند در قسمت جستجو كد درس را وارد كنيد تا سريعتر به فايل دسترسي داشته باشيد

2 – مجموعه آزمونها و سوالات استخدامي براي دانلود و همچنين براي مطالعه آنلاين

3 – مجموعه سوالات مدرسه شامل اول ابتدايي ، دوم ابتدايي ، سوم ابتدايي ، چهارم ابتدايي ، پنجم ابتدايي و ششم ابتدايي ، سال تحصيلي 96 – 97

نمونه سوالات امتحاني و آزمون درسهاي آموش قرآن ، كار و فناوري ، تفكر و پژوهش ، رياضي و رياضيات تكميلي ، علوم تجربي و تكميي ، فارسي ، مطالعات اجتماعي ، نگارش فارسي

4 – آزمونهاي راهنمايي شامل هفتم متوسطه اول ، هشتم متوسطه اول و نهم متوسطه اول – نيمسال اول و دوم 96 – 97

پك نمونه سوال و مجموعه آمونهاي تستي تشريحي با جواب و پاسخ آمادگي دفاعي ، فرهنگ و هنر ، كار و فناوري ، زبان انگليسي ، زبان عربي ، دروس تلفيقي و تركيبي

5 – پكيج نمونه سوال دبيرستان شامل دهم متوسطه دوم ، يازدهم و پيش دانشگاهي متوسطه دوم

سوالات اورجينال و پايان ترم درسهاي عربي و زبان قرآن ، دين و زندگي ، هنر ، كارگاه كار آفريني و توليد ، جغرافياي ايران ، شيمي ، فيزيك ، زيست شناسي ، هندسه ، اقتصاد ، منطق ، تاريخ ايران و جهان باستان ، رياضي و آمار ، جامعه شناسي ، علوم و متون ادبي ، زبان آلماني و فرانسه ، علوم زمين ، تاريخ شناسي ، فلسفه ، علوم اجتماعي ، فيزيك رياضي ، هندسه تحليلي و جبر خطي ، حساب ديفرانسيل و انتگرال ، رياضيات گسسته با پاسخ تستي و تشريحي

6 – رشته هاي ادبيات و علوم انساني ، رياضي فيزيك و علوم تجربي
7 – سوالات و آزمونهاي اورجينال كنكور سراسري ، آزاد و آزمايشي سال 97
8 – پك آزمونهاي اورجينال راهنمايي رانندگي و آيين نامه و كتاب راهنمايي رانندگي
9 – بيش از ۷۰ درصد سوالات سايت رايگان مي باشد

نمونه سوالات پيام نور با جواب ، منابع درسي پيام نور ، تاريخ امتحانات پيام نور و جزوات در سوالات رايگان پيام نور قبولي خود را تضمين كنيد .

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۴۹:۲۲ توسط:سامانه پيام كوتاه ايران موضوع: نظرات (0)

توليد حفاظ شاخ گوزني


توليد كننده مستقيم:حفاظ هاي ساختماني:حفاظ شاخ گوزني و حفاظ سرنيزه رو
ديواري با مناسب ترين قيمت و كيفيت

حفاظ شاخ گوزني با ساختار فلزي كه از ميلگرد هاي تيز و فرم داده شده
تشكيل شده است كه كل سطح ديوار را با نماي زيبا همچون بوته خار پوشش
ميدهد و عبور از آن را غير ممكن مي نمايد.
قابل اجرا بر روي انواع ديوار – نرده – حصار دراندازه هاي متفاوت و رنگ
دلخواه شما ميباشد.
حفاظ شاخ گوزني در اندازه هاي متفاوت

ارتفاع: 50
ارتفاع: 70
ارتفاع: 90
ارتفاع:1متر
ارتفاع:1/20
ارتفاع:1/50
تراكم معمولي و تراكم بالا
با مناسب ترين قيمت و كيفيت


حفاظ شاخ گوزني يكي از بهترين و جديدترين انواع حفاظ ديوار است شكل ظاهري
اين حفاظ شما را به ياد شاخ هاي گوزن مي اندازد شاخ هاي گوزن مهم ترين
وسيله دفاعي اين حيوان هستند سرشاخه هاي حفاظ شاخ گوزني بسيار تيز است به
همين دليل است كه عبور از اين حفاظ كاري محال است.
جنس حفاظ شاخ گوزني از ميلگرد است. براي رنگ آميزي حفاظ شاخ گوزني از رنگ
روغني استفاده مي شود .

اين حفاظ براي تمام ديوارها با عرضهاي مختلف مناسب است. به همين دليل مي
توان از اين حفاظ براي برقراري امنيت در بالكن و حياط هاي كوچك آپارتماني
استفاده كرد مي توان در اطراف باغهاي شخصي و ويلاها حفاظ شاخ گوزني نصب
كرد .

زيبا است و زيبايي ظاهري ساختمان را حفظ مي كند .
بسيار ايمن است و به افراد اجازه عبور نمي دهد .
براي ديوارهاي كوتاه بسيار مناسب است .
در تمام مكانها مي توان از حفاظ ديوار استفاده كرد .
حفاظ ديوار به عنوان نرده هم كاربرد دارد .
احتمال سرقت از حفاظ شاخ گوزني بسيار پايين است .
كيفيت و دوام حفاظ شاخ گوزني بسيار بالا است .


حفاظ سرنيزه رو ديواري (آبشاري)

توليد اين نوع نرده (حفاظ سرنيزه) و حفاظ‌‌‌ ها روديواري ايجاد تنوع،
ايمني بالا و كيفيت بيشتر با طرح‌هاي به روز با توجه به نياز صنعت
ساختمان است.
محصولات توليدي از مواد اوليه مناسب تهيه شده است.
اين محصولات داراي ايمني منحصر به فرد است كه عبور از آن پس از نصب بر
روي ديوار تقريبا غيرممكن است.
اين محصول قابليت كاربرد در فرودگاه‌ها، مجتمع‌هاي ساختماني و
اداري،مدارس، هتل‌ها، ويلاها و منازل شخصي را دارد.

براي مشاهده نمونه تصاوير بيشتر و يا ارتباط مستقيم با توليد كننده
مستقيم: حفاظ هاي ساختماني به سايت و تلفن همراه مراجعه نماييد: سايت:
https://hefazeiran.ir
تلفن همراه: 09194915895


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۵۵:۰۰ توسط:سامانه پيام كوتاه ايران موضوع: نظرات (0)

معرفي عينك سه بعدي

عينك سه بعدي چيست و چگونه كار مي‌كند؟ نحوه خريد عينك سه بعدي به چه صورت است؟ تفاوت عينك سه بعدي كره‌اي با عينك دست ساز تري دي چيست ؟

با توجه به افزايش تعداد گجت‌هاي مختلفي كه براي چشم عرضه مي‌شوند، احتمالا بعضي از خوانندگان گرامي نسبت به تفاوت اين تكنولوژي‌ها آگاه نيستند. به همين منظور، ابتدا به سراغ معرفي و تفاوتهاي موجود در اين گجتها خواهيم رفت.

عينك سه بعدي چيست ؟

عينك سه بعدي، نوعي عينك است كه به شما امكان مي‌دهد، فيلمها، تصاوير يا بازيهاي سه بعدي را، داراي عمق مشاهده نماييد. ممكن است اين نوع تصاوير، در مراحل ساخت به صورت سه بعدي طراحي شده باشند يا به وسيله نرم افزارهاي كامپيوتري سه بعدي ديده شوند.

عينك واقعيت افزوده اما كه بيشتر به هدست واقعيت افزوده شهرت دارد، كاملا از تكنولوژي متفاوتي بهره‌مند شده است. در هنگام استفاده از اين نوع عينك، اطلاعات تكميلي در رابطه با شي يا مكاني كه به آن نگاه مي‌كنيد، براي شما به نمايش در خواهد آمد.

عينك واقعيت مجازي تا حدودي شبيه به عينك سه بعدي است، اما تفاوتهاي تكنولوژيكي بسياري نيز در آن وجود دارد. به عنوان مثال، در هنگام استفاده از عينك واقعيت مجازي، امكان مشاهده محيط پيرامون براي شما وجود ندارد.

عينك 3d چگونه كار مي‌كند؟

براي پاسخ به اين سوال، ابتدا به سراغ نحوه عملكرد چشم انسان و ديدن تصوير خواهيم رفت. چشم انسان، به خودي خود، قابليت مشاهده تصاوير سه بعدي را ندارد! در واقع، هنگام تماشاي يك منظره، عمق و فواصل دور و نزديك توسط چشم شما تشخيص داده نمي‌شود.

فرض كنيد، در حال تماشاي غروب آفتاب در كوير هستيد. در اين هنگام، چشم شما كاملا متضاد با پروژكتور و پرده سينما عمل مي‌كند. در اينجا، به جاي پرده سينما، ميليون‌ها، نورون عصبي پيام‌هاي مختلفي را به مغز ارسال كرده و در نهايت، مغز شما اين تصوير را مي‌بيند. به بيان ساده‌تر، چشم شما، همانند يك عدسي عمل مي‌كند و در مغز شما عمل ديدن اتفاق مي‌افتد.

با اين حال، ما در هنگام تماشاي يك منظره، نزديك شدن اتومبيل و... قادر به تشخيص فواصل هستيم! اين مساله، از پديده‌اي بسيار ساده منشا مي‌گيرد. ما با دو چشم به يك منظره يكسان نگاه مي‎‌كنيم. در واقع، تصويري كه دو چشم انسان به مغز مي‌فرستند، به دليل تفاوت فاصله‌اي كه با يكديگر دارند با يكديگر متفاوت هستند. در مغز، اين تصاوير مورد پردازش قرار گرفته و بر اساس تجربيات پيشين كه از ابتداي تولد شما وجود داشته است، نسبت به عمق دادن به تصوير به صورت ناخوداگاه اقدام مي‌شود.

افرادي كه سالها در حوزه تكنولوژي فعاليت داشته‌اند، با استفاده از همين مساله ساده، عينك سه بعدي را اختراع كردند. به وسيله اين عينك‌ها، تفاوتهاي موجود در يك تصوير دو بعدي، همانند تفاوتهاي موجود در يك تصوير سه بعدي به مغز ارسال مي‌شود، به بيان ساده‌تر مغز به وسيله اين عينك‌ها گول مي‌خورد!

مدلهاي اوليه اين عينكها، به وسيله دو عدسي غير همرنگ، نورهايي ورودي به هر كدام چشمهاي شما را فيلتر مي‌كنند. به اين صورت، هر كدام از چشمهاي شما، يك تصوير مجزا را مشاهده خواهد كرد كه اين تصوير، در هنگام فيلم برداري دقيقا براي همان چشم، ساخته شده است.

در مدلهاي جديدتر، هر دو عدسي چشمي عينك رنگ يكساني دارند، اما در هنگام مشاهده فيلم سه بعدي، در كسري از ثانيه، هر كدام از اين شيشه‌ها، به نوبت كاملا تيره خواهند شد. بديهي است، چشم شما امكان تشخيص تيره شدن تصوير را ندارد، اما در لحظه‌اي كه اين اتفاق مي‌افتد، شما تنها با يك چشم تصوير را خواهيد ديد!

به بيان ساده‌تر، اگر براي تماشاي فيلم از اين عينك هاي جديد سه بعدي استفاده كنيد، همانند اين است كه در هر ثانيه با هر كدام از چشمهايتان حداقل بيش از سي بار چشمك بزنيد! همين مساله موجب مي‌شود عليرغم بالا بودن كيفيت تصوير سه بعدي در اين نوع عينكها، پس از كمي استفاده دچار سر درد شديدي شويد.

تفاوت عينك سه بعدي كره‌اي با ساير عينكها چيست؟

عينك سه بعدي كره‌اي، از تكنولوژي نسل اول عينكهاي سه بعدي استفاده مي‌كند، از اين رو با استفاده از اين نوع عينك، احتمال رو به رو شدن شما با سردردهاي شديد بسيار كمتر است.

با اين حال، اين عينكها كيفيت به مراتب بالاتري نسبت به مدلهاي مشابه نيز به شما مي‌دهند. دليل اين مساله نيز بسيار ساده است. كشور كره، در زمينه ساخت عدسي مخصوص عينك، جزو كشورهاي پيشرو محسوب مي‌شود. بنابرين، عدسي‌هاي استفاده شده در عينكهاي سه بعدي كره‌اي از شفافيت و وضوح بالاتري نسبت به عينكهاي سه بعدي پلاستيكي برخوردار هستند.

نحوه خريد عينك سه بعدي كره‌اي چگونه است؟

براي خريد عينك سه بعدي كره‌اي اصل همانند تقريبا هر كالاي ديگري، سه روش متفاوت براي خريد پيش روي شماست.

شما مي‌توانيد از طريق فروشگاه‌هاي مختلف اينترنتي، نسبت به خريد اين عينك اقدام نماييد. براي اينكار در گوگل يا فروشگاه مورد نظرتان، جست و جو نموده، پس از انتخاب محصول مراحل ثبت سفارش را انجام دهيد.

در صورتيكه، خريد از شبكه‌هاي اجتماعي همانند اينستاگرام را ترجيح مي‌دهيد، با جست و جوي اين كالا، بهترين پيشنهاد را پيدا كنيد. در هنگام خريد از شبكه‌هاي اجتماعي، به هيچ عنوان قبل از تحويل كالا، مبلغ مورد نظر را پرداخت ننماييد.

در نهايت، اگر از لمس و مشاهده فيزيكي كالا يا تعامل با فروشنده لذت مي‌بريد، با مراجعه به فروشگا‌ههاي معتبر نسبت به خريد عينك 3dكره‌اي اقدام كنيد.

در صورت وجود كالاهاي مشابه، حتما قبل از خريد، نسبت به تست كيفيت آنها در حضور فروشنده، اقدام نماييد.

1- در صورتيكه قصد خريد عينك سه بعدي را تنها براي فيلمهاي چند دقيقه‌اي در محيط كسب و كار خود داريد و كيفيت تصوير براي شما اهميت بيشتري دارد، اين عينك سه بعدي مناسب شما نيست، چراكه عينكهاي سه بعدي اكتيو، تقريبا بين ده تا بيست درصد وضوح بيشتري دارند.

2- در صورتيكه قصد تماشاي فيلمهاي سه بعدي را در منزل داريد، اين عينك بهترين انتخاب پيش روي شماست. اين مساله نه تنها به دليل قيمتي بسيار پايين عينكهاي سه بعدي است، بلكه شما پس از ديدن يك فيلم سينمايي دچار سردرد و حالت تهوع نخواهيد شد!

3- اگر از گيمرهاي حرفه‌اي هستيد نيز، جاي بسيار درستي آمده‌ايد. عينكهاي سه بعدي كره‌اي به دليل وضوح تصوير بالا و تكنولوژي ساده، امكان بازي با كيفيتي را براي ساعات طولاني براي شما به ارمغان آورده‌اند.

4- در صورتيكه تنها يكبار قصد استفاده از عينكهاي سه بعدي را داريد، خريد عينك تري دي كره‌اي را به شما پيشنهاد نمي‌كنيم! اين عينكها به دليل نوع عدسي و جنس دسته، در طبيعت به آساني تجزيه نمي‎‌شوند، بنابرين بهتر است از مواد دور ريختي و مقوا براي ساخت عينك سه بعدي استفاده كنيد. هرچند تصوير نهايي، كيفيت بسيار پايينتري خواهد داشت اما، علاوه بر صرفه جويي به لحاظ مالي به طبيعت آسيب نرسانده‌ايد.

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۰۳:۴۱ توسط:سامانه پيام كوتاه ايران موضوع: نظرات (0)

معرفي سايت آپ رايز خدمات آسانسور

آسانسور و پله برقي

در دنياي پيشرفته امروزي و با توجه به شيوه زندگي در كشورها و شهرهاي مدرن، آسانسور و پله برقي جزو وسايل بسيار ضروري به شمار مي آيد. با افزايش جمعيت و نقل مكان افراد به شهرها، شهرسازي پيشرفته به سوي برج سازي سوق داده شد.

 به معني بررسي، بازديد و كنترل و كليه قطعات آن در دوره هاي منظم و نظارت بر نحوه كاركرد سيستم پس از زمان نصب و شروع به كار به طور مستمر است. لذا سرويس و نگهداري آسانسور از اهميت ويژه اي برخوردار مي باشد.

آسانسور به دليل اينكه با جان انسانها سر و كار داشته هر گونه غفلت از بازرسي مرتب و منظم سيستم، خطرات جاني را به همراه خواهد داشت.

از اينرو با توجه به اهميت موضوع، سرويس آسانسور بصورت دوره اي و در فواصل منظم ماهيانه با توجه به ميزان كاركرد آن ضروري است.

چنانچه آسانسور در محيط هاي شلوغ و پر ازدحام واقع شده و بصورت مداوم و ۲۴ ساعته مورد استفاده قرار مي گيرد زمان سرويس و نگهداري بايد كمتر از يك ماه در نظر گرفته شود. نكته مهم در سرويس دوره اي استفاده از افراد متخصص و ماهر در اين رشته است.

در شرايط كنوني تعويض و حتي تعمير اغلب داشته هايمان پرهزينه بوده و در عمل امكان پذير نبوده و نيازمند بيمه مي باشد و در شرايط اقتصادي حال حاضر و باتوجه به تحريم ها و وضعيت ارزي كشور تمامي صنايع و وسايل مصرفي نيازمند سرويس و نگهداري ، تعمير و نگهداري ، استانداردسازي و بيمه مي باشد.

حال خدمات آسانسور نيز از اين قائده مستثني نمي باشد.و با توجه به ارتباط مستقيم با جان افراد كليه ساختمان ها نيازمند سرويس و نگهداري آسانسور و بيمه آسانسور مي باشند.

مجموعه آپ رايز كسب و كاري مبتني بر فضاي وب بوده كه براي برطرف ساختن نقاط ضغف صنعت آسانسور و پله برقي راه اندازي شده است . گروه برنامه ريزي آپ رايز با استفاده از داده هاي آماري معتبر دريافته است كه پرتكرار ترين خدمات مورد نياز در صنعت اسانسور موارد زير هستند :

- سرويس و نگهداري آسانسور و پله برقي
- تعمير خرابي هاي آسانسور و پله برقي
- بيمه
- آموزش

اگر شما هم قصد داريد خدمات بالا را در كوتاه ترين زمان و با استفاده از تكنسين هاي آموزش ديده و معتبر و  به صورت آنلاين انجام دهيد ، آپ رايز  را نصب كنيد و تمامي كارها را تنها با چند كليك ساده انجام دهيد و الباقي مسير  را به آپ رايز بسپاريد.


برچسب: خدمات آسانسور،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۲۲:۴۴ توسط:سامانه پيام كوتاه ايران موضوع: نظرات (0)

معرفي فروشگاه شاپ آنتي

حفاظت از سيستم و داشتن امنيت در كامپيوترهاي امروزي، با وجود ويروس ها و بدافزارهاي متعددي كه امروزه وجود دارند، به يك مسئله مهم تبديل شده است.
نرم افزارهاي متعددي به مانند Kaspersky - ESET و… وجود دارند كه مي توانند اين عمل را براي شما انجام دهند.
در پست امروز قصد داريم فروشگاهي را به شما معرفي نماييم كه در زمينه خريد آنتي ويروس و انتخاب آن به شما كمك شاياني نمايد.

وب سايت شاپ آنتي يكي از وب سايت هاي ارائه دهنده آنتي ويروس ها و نرم افزارهاي اورجينال است كه ارائه دهنده انواع آنتي ويروس هاي Kaspersky - ESET - Bitdefender - TotalSecurity و … مي باشد.

اين وبسايت علاوه بر فروش آنتي ويروس ارائه دهنده نرم افزارهاي اورجينالي نظير ويندوز ۱۰ حرفه اي و آفيس ۳۶۵پروپلاس نيز مي باشد. يكي از مزاياي اين وب سايت داشتن آموزش هاي لازم براي نصب و راه اندازي آنتي ويروس مي باشد كه مشتريان مي توانند با استفاده از آن آنتي ويروس خود را نصب و فعال سازند.

فروشگاه شاپ آنتي در جهت خريد آگاهانه تر شما با داشتن توضيحات كامل براي هر محصول و معرفي و ارائه خبرهاي مرتبط با شركت هاي سازنده آنتي ويروس ها در تلاش است كه بتواند اطلاعات جامع و كاملي را در اختيار شما قرار دهد و شما بتوانيد با بررسي اخبار و مقالات اين فروشگاه خريدي آگاهانه تر داشته باشيد.

در مورد پشتيباني وب سايت بايد بيان كنيم كه پشتيباني شاپ آنتي از دو روش تلفن همراه و تلگرام مي باشد كه مشتريان مي توانند با استفاده از دو روش مذكور با مديريت آن در ارتباط باشند.
سعي شده كه به تمامي درخواست هاي كاربران احترام گذاشته شود و رضايت هرچه بيشتر آنها را جلب نمايد. به عبارت ديگر مشتريان بتواند حضور پشتيباني را هميشه در كنار خود حس كنند. 

مزاياي فروشگاه شاپ آنتي:

برگزاري قرعه كشي براي خريداران
ارائه توضيحات جامع و كامل براي هر محصول
ارائه اخبار و مقالات در مورد محصولات
قيمت مناسب و متناسب با بودجه خانوار
تنوع در محصولات
داراي پشتيباني قوي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۰۶:۱۵ توسط:سامانه پيام كوتاه ايران موضوع: نظرات (0)

ايران توشه مرجع آموزشي براي دانش آموزان و داوطلبان كنكور

وب سايت هاي آموزشي زيادي هستند كه مي توانند كمك شاياني به دانش آموزان در زمينه يادگيري مسائل درسي نمايند. يكي از اين وب سايت ها وب سايت ايران توشه مي باشد. اين وب سايت با دسته بندي هاي مختلف قصد دارد به عنوان مرجعي كامل براي دانش آموزان باشد.

بخش انگيزشي

نكته حائز اهميتي كه مي تواند اين وب سايت را از ساير رقباي خود متفاوت سازد، مطالب انگيزشي و فيلم هاي انگيزشي مي باشد. به طور معمول وب سايت هاي ديگر تمام تمركز خود را بر روي مسائل آموزشي قرار مي دهند غافل از اينكه داشتن انگيزه كافي نيز مي تواند در ارتقاي سطح كيفيت يادگيري دانش آموز تأثير بسزايي بگذارد. اين وب سايت با قرار دادن مجموعه اي از كليپ و متون انگيزشي قصد ايجاد روحيه در دانش آموز دارد.

بخش نمونه سوالات و جزوات درسي

يكي از بخش هايي كه اكثر دانش آموزان به طور معمول به دنبال آن هستند، بخش جزوات و سوالات درسي مي باشد. دانش آموزان با دسترسي به مجموعه اي از سوالات مي توانند ميزان يادگيري خود را محك زده و آمادگي خود را براي امتحانات مدرسه و سراسري فرآهم نمايند.

در مورد جزوات درسي، وب سايت ايران توشه مي تواند منبع كاملي از جزوات مدارس برتر و برگزيده باشد. دانش آموز با دسترسي به اين جزوات و مطالعه آنها مي توانند خود را براي آزمون نهايي يا همان كنكور آماده سازد.

سوالات كنكور سراسري

بهترين روش آمادگي براي افرادي كه قصد شركت در آزمون سراسري دارند مطالعه سوالات كنكورهاي قبل مي باشد. اين مسئله مي تواند داوطلب را با سوالات پرتكرار آزمون ها آشنا سازد. وب سايت ايران توشه سوالات تمامي دوره هاي آزمون سراسري را در يك بخش جداگانه در اختيار كاربران خود قرار داده است.

بخش اخبار

تنها نياز يك دانش آموز و يا يك داوطلب دسترسي به جزوات و نمونه سوالات نيست بلكه بايد از اخبار حوزه آموزش نيز مطلع باشد تا بتواند برنامه ريزي دقيقي را مخصوصاً كنكور خود نمايد. اخباري اعم از تاريخ ثبت نام و برگزاري آزمون ها، تغييرات در روند برگزاري امتحانات و كنكور، تغييرات مرتبط با حوزه آموزش و مدارس و... در اين وب سايت در اختيار كاربران قرار مي گيرد تا آنها از آخرين اخبار اين حوزه مطلع گردند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۰۴:۳۸ توسط:سامانه پيام كوتاه ايران موضوع: نظرات (0)

معرفي فروشگاه دنياي فايل

فروشگاه دنياي فايل با هدف دسترسي راحت و سريع كاربرانش به انبوهي از فايل هاي تحقيقي و مقاله و كتاب راه اندازي شده است و روزانه در بخش هاي متنوع به روز ميشود.

دنياي فايل شامل دو نوع محصول كلي ميباشد كه يك دسته فايل هاي پولي ميباشد كه نسبت به سايت هاي مشابه ما كمترين قيمت را براي اين دسته از مقاله ها و تحقيق ها و كتاب ها قرارداده ايم و علاوه بر اين يك سري از محصولات علاوه بر اينكه ارزان هستند شامل تخفيف هم شده اند كه اين امر باعث شده واقعا قيمت ان ها بسيار ارزان شود كه به راحتي قابل پرداخت براي هر قشري باشد و دسته دوم محصولات رايگان هستند كه شما بدون پرداخت وجهي ميتونيد با يك كليك به دانلود مقاله، دانلود كتاب، دانلود تحقيق، و مهم تر دانلود كتاب هاي كم ياب بپردازيد.
در ضمن شما با ثبت نام در سايت ميتونيد يك كد تخفيف هم دريافت كنيد تا بتوانيد فايل مد نظر خود را ارزان تر تهيه نماييد.
دسته بندي مقالات و تحقيق هاي دنياي فايل بسيار گسترده ميباشد و شامل حسابداري، سياسي، معماري، مشاغل، صنايع، مذهبي، هنري، گرافيك، تاريخ، و ده ها دسته بندي ديگر ميباشد.
در ضمن ما براي حسابداران عزيز بخش ويژه اي داريم كه در اين بخش ما كلي آموزش حسابداري، فايل هاي اكسل آماده و كاربردي مناسب حسابداران ، كتاب هاي كاربردي براي حسابداران، آموزش نرم افزار هاي حسابداري قرار داديم كه اين عزيزان ميتونند استفاده كنند.بخش دانلود كتاب سايت دنياي فايل از بخش هاي پرطرفدار و جذاب سايت ما ميباشد كه بهترين كتاب ها و مشهورترين كتاب ها رو بصورت رايگان در اختيار مراجعه كنندگان عزيز قرار داده ايم.
اما گروهي از همكاران ما در دنياي فايل در حال تهيه اموزش هاي ويديويي و كاربردي در زمينه متنوع و مختلف ميباشند كه اميدواريم بتوانيم به زودي اين بخش را هم به خدمات دنياي فايل اضافه كنيم زيرا يكي از اهداف ما بالابردن سطح آگاهي و كمك به يادگيري افراد در زمينه هاي مورد علاقه خودشان است.
بخش ديگري كه در سايت دنياي فايل مورد توجه هست بخش تخفيف هفتگي هستش كه در اين بخش مقاله، كتاب، تحقيق، با تخفيف ويژه قرار داده ميشود البته اين بخش در هر هفته فقط يك محصول رو قرار ميده كه شما ميتونيد اين محصول رو با يك تخفيف فوق العاده تهيه كنيد پس حتما به اين قسمت سر بزنيد.
اما يك بخش ديگري كه قرار است ما در دنياي فايل فعاليت كنيم بخش نمونه سوالات امتحاني و جزوات دانشگاهي ميباشد كه بخش مورد توجه و محبوبي هستش كه اميدواريم خيلي زود اين بخش با قدرت راه اندازي بشه تا عزيزان دانشجو بتونند خيلي راحت به نمونه سوالات امتحاني خود و همچنين جزوات دروس مختلف دانشگاهي دسترسي داشته باشند.
خلاصه اگر مايل به دانلود مقاله، دانلود كتاب،دانلود تحقيق هستيد وقت رو از دست نديد و همين الان به سايت دنياي فايل بياييد و از كلي فايل ارزان و يا رايگان بهره مند شويد.

 


برچسب: فروشگاه فايل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۳۸:۳۳ توسط:سامانه پيام كوتاه ايران موضوع: نظرات (0)

معرفي سامانه پيام كوتاه ايران

حتما شما هم روزانه تعدادي پيامك كه از طريق پنل پيامك با هدف تبليغ و اطلاع رساني انجام مي شوند را دريافت كرده ايد. شما هم مي توانيد يكي از افرادي باشيد كه مي توانند اين اس ام اس ها را ارسال كنند و يا شركت ارائه دهنده براي ارسال ان ها باشند.

سايت Payamkutah.com با نام تجاري سامانه پيام كوتاه ايران ، به عنوان يكي از پيشگامان عرصه سامانه هاي ارسال پيامك بر آن است كه با ساده سازي ارسال اس ام اس از طريق وب، اين امكان را براي تمامي اقشار جامعه فراهم نمايد كه  هر فردي با هر سطح دانش و معلوماتي، اقدام به ارسال پيامك تبليغاتي و اطلاع رساني نمايد، تاثير آن را در كسب و كار خود مشاهده كند و از آن لذت ببرد.

پنل اس ام اس و يا پنل پيامك بستري مناسب را براي ارسال پيامك در كمترين زمان و مديريت آنها فراهم آورده است

اين پنل ها امكانات و ابزارهايي براي شما فراهم مي كند كه توسط آن مي توانيد ارسال پيامك انبوه به تمام شهر هاي ايران به صورت انتخابي و با تفكيك مناطق از روي نقشه و كد پستي به صورت دسته بندي شده داشته باشيد ، تنوع اپراتور ها و بانك هاي اطلاعاتي , شماره موبايل جهت ارسال اس ام اس تبليغاتي و حتي شماره تلفن هايي كه شما در اختيار داريد بسيار ساده طراحي شده است.

يكي از برترين امكاناتي كه در سامانه پيام كوتاه ايران براي شما در نظر گرفته شده است ، ارسال پيامك به شماره هاي بلك ليست (شماره هايي كه پيامك تبليغاتي خود را غير فعال كرده اند) ميباشد ، كه با اين امكان شما خواهيد توانست پيام خود را به دست همه مخاطبين برسانيد و تبليغات پر بازدهي داشته باشيد.

سامانه پيام كوتاه ايران درجهت كمك به كسب و كارهاي ايراني و استارتاپ ها و براي تسهيل در امورات تبليغاتي و اطلاع رساني آنها ، امكاناتي بي نظير از قبيل ، ارائه پنل پيامك رايگان ، خط اختصاصي پيامك رايگان ، خط خدماتي اشتراكي ، خط سيم كارتي رايگان ، پنل نمايندگي رايگان و ماژول هاي متعدد براي ارسال و دريافت پيامك را در نظر گرفته است كه شما تنها با ثبت نام رايگان در اين پنل ها در ۵ دقيقه ميتوانيد از تمامي امكانات استفاده نمائيد.

آن دسته از كاربراني كه در كنار ارسال پيامك ، قصد كسب درآمد از پنل نمايندگي رايگان خود را دارند ، ميتوانند در يكي از پنل هاي نمايندگي پيامك ثبت نام نمايند و از طريق همين پنل در كنار ارسال پيامك و اطلاع رساني ، پنل شبيه به پنل خود را واگذاري كرده و كسب درآمد اينترنتي نيز داشته باشند.

براي كسب اطلاعات بيشتر و مشاهده امكانات كامل در مورد پنل هاي نمايندگي با امكان كسب درآمد اينترنتي به سايت ما www.PayamKautah.com مراجعه بفرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۰۰:۵۴ توسط:سامانه پيام كوتاه ايران موضوع: نظرات (0)

فروش محصول در بازارچه

فروشگاه اينترنتي بازارچه كه بعد از چند سال بررسي و تلاش همكاران پا به عرصه تجارت الكتريكي گذاشته يك فروشگاه همه فن حريف ميباشد. كه در اين فروشگاه شما ميتوانيد تمامي كالاهاي مورد نياز خود را پيدا كنيد.محصولات به همين علت نام سايت”بازارچه” هست كه بازاري كوچك اما داراي تنوع اجناس زياد را براي شما عزيزان راه اندازي كرده ايم.

تامين كننده محصولات بازارچه باشيد ، بازارچه از فروشندگان بزرگ و كوچك جهت فروش محصولاتشان در بازارچه دعوت به همكاري مي نمايند و به كاربران توليدكننده و فروشنده پنل رايگان به مدت محدود ارائه ميكند.

پنل فروشندگي با هدف فروش بهتر و مستقيم محصولات شما در بازارچه ايجاد شد تا به كسب و كار كشور عزيزمان ايران كمكي هرچند كوچك كرده باشيم. اين بستر فراهم شده تا بدون مشكل فروش محصولات انجام پذيرد. خواهشا با رعايت قوانين و اصول فروش اينترنتي ما را در اين امر مهم ياري فرماييد.

شما با درج محصولات خود ميتوانيد فروش خود را بيشتر كنيد و ويتريني براي محصولات خود در سايت بازارچه داشته باشيد و اين امر هم به برند و هم به فروش شما تاثير زيادي خواهد داشت.

فروشگاه بازارچه با ۵ سال سابقه توانسته مشتري هاي خوب و محترمي را براي خود داشته باشد و با وجود مشكلات اقتصادي كشور تا حد ممكن توانستيم مشتري مداري كنيم و آنها را راضي نگه داريم ، حال شما در اين امر مارا كمك كنيد.

چه كساني ميتوانند فروشنده بازارچه باشند :

  • اگر شما يك توليد كننده كوچك يا بزرگ هستيد
  • اگر شما صنايع دستي توليد ميكنيد
  • اگر شما فروشگاه محلي داريد
  • اگر وارد كننده هستيد
  • اگر صاحب يك برند بزرگ يا كوچك هستيد

همين حالا در پنل فروشندگي بازارچه ثبت نام كنيد و محصولات خود را درج كنيد و سريعتر به فروش بالا برسيد و يك ويترين حرفه اي در بازارچه داشته باشيد.

 

منبع : وبلاگ بازارچه


برچسب: بازارچه، پنل فروشندگي بازارچه، فروشگاه اينترنتي بازارچه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۳۳:۲۳ توسط:سامانه پيام كوتاه ايران موضوع: نظرات (0)